V sobotu ráno jsme s babičkou a Taffym vyrazili v Brně na nádraží vyzvednout Niku a Dagiho.Její taťka nás tam nakonec odvez,s malým optáním jsme dorazili na krásné cvičiště KK Zetor Brno.Hned jsem šla na prezenci a pak upravit Taffýska,neboť naše katalogové číslo bylo 1!!Pozdravili jsme se s p.chovatelkou a jejím manželem a taky s paní Gabrielovou a jejím nadherným Merlinkem!

A bylo to tady,nervy nadranc,ale do kruhu jsem nastupovala s jistotou nejlepšího předvedení:)Ve třídě s náma byl ještě černobílý bráška Alien´s Tima Bohemia Patrix a 4měsíční černobílý Boccacio Sunset Artic Shine .Paní rohodčí byla velmi pečlivá,proto jsem moc ráda,že jsme se této výstavy zůčastnili.Na řadu jsme šli hned první,Taffysek krasně držel a stál jako profík:)V běhu byl sice pomalejší,ale zato neposkakoval a připadalo mi,že styl jeho běhání se podobá anglickým borderám.Chvíli jsme čekali a pak to přišlo...osudová chvíle,paní rozhodčí se na všechny pejsky pečlivě dívala a pak!!....šla k nám a podala mi ruku,byli jsme 1!! Velmi nadějný 1!a k tomu jsme dostali pohár,granulky Pro Formance a hračku:)Taffýsek je prostě šikulka,brácha Dasty byl N2 a Fík N3.

Po dlouhém čekání a trénování agilitek(mimochodem už umí pevný i látkový tunýlek a to i zatočený:)),Ačko už nam jde a kladina jako vždy krásná:)Viděli jsme mnoho borderek,všech možnych barev.Taky maminku Tambetku(D) a tatínka Merlinka(VD5),oba jsou úžasní!

Až kolem 19hod. jsme nastoupili o Best Puppy,v kruhu s náma byla černobílá krásná fenka Grace Kelly of Green Borderline(Belgie),vypadalo to bledě,protože fenečka to byla opravdu hezká a nevíc z ciziny.Taffy i po umornem unaveni předvedl perfektní výstavní drezůru a stál jako kámen,celou dobu!!Paní rozodčí(Veronica Avory)...se dlouho rozhodovala až nakonec udělila titul BEST PUPPY nám!!Měla jsem hroznou radost,i Taffýsek byl naprosto skvělý!:)

Tak výstavám nazdar!!

Výsledky:

All for One Bohemia Patrix- VN1,Best puppy!!

Alien´s Time Bohemia Patrix- N2

Answer by Ask BP- N

As Avalanche BP-VN3

Tambhe Bohemia Alké- D

Earl-Grey z Černobílých-VD 5

Fotky ZDE

Video: ZDE